חוק ומשפט עו"ד סלמון טקה, סכסוכי שכנים

מי מאיתנו לא מתעצבן על שכן כזה או אחר שעושה רעש, אוסף זבל ליד הדלת או מפריע באופן סדרתי?
במקרים כאלה ניתן לפנות לערכאות משפטיות מתאימות ולדרוש את הפסקת הרעש או הסרת המטרד.  אם יש סכסוך בין שכנים ישנו אדם אחד במשרד המשפטים שקוראים לו מפקח, תפקידו לטפל ולהכריע בסכסוכי שכנים, ועדי בית וכדומה.
הסגת גבול בין בעלי דירות הסמכות היא סמכות מקבילה לבית משפט שלום ולמפקח, אבל במקרה של הסגת גבול על ידי מי שאינו בעל דירה בבניין המשותף הסמכות תהיה לבית משפט השלום.
העדיפות היא לא להגיע למצבים האלו הרי בכל זאת השכנים נשארים גם אחרי סכסוך ותביעות, לכן כדאי ונכון יהיה לפתור את הסכסוך בהדברות ובדרכי נועם.
להתייעצות ניתן לפנות למשרדנו ונשמח לעזור עו"ד סלמון טקה-  052-3700918

אודות

התחנה שלך ברשת!

תחנת רדיו אינטרנטית "קול אדיר" הוקמה בשנת 2014.

התחנה מיועדת לקהילת יוצאי אתיופיה בישראל וממוקמת במרכז העיר נתניה.

את התחנה הקים היזם, אדיר מריו שראה את הפוטנציאל החברתי בהקמת תחנת רדיו ארצי בשפות אמהרית, טיגרית ועברית. במטרה לחולל שינוי חברתי על ידי גשר וגישור בין תרבויות.

בתחנת "רדיו קול אדיר" משדרים באינטרנט, 24 שעות ביממה, מגוון תכניות המיועדות לקהילה. התכניות עוסקות במגוון תחומים – כגון תרבות וקהילה, מוזיקה, ספורט, משפט וחוק, אקטואליה וחדשות שוטפות מכל ערוצי מדיה ותקשורת בארץ ובעולם ונושאים שעל סדר היום הציבורי.

בנוסף, התחנה מאפשרת לקהל המאזינים לעלות לשידור לדון ולבטא את עצמם בנושאים שונים ומגוונים שנועדו לשם כך ומנסים לתת מענה ויעוץ.

אפיקי האזנה של רדיו קול אדיר: אפליקציית רדיו קול אדיר, הוט- אפיק 87, סלקום טי וי- קטגוריה של הרדיו.


בידור +

צור קשר

אנחנו אוהבים את המעריצים!

אהבת? השאר תגובה.

הרצל 53 נתניה

טלפון: 0556668024\0522896382

מייל: koladirradio@gmail.com